סיוע כספי

עמותת "מנטור לחיים" מתקיימת מתרומות של אנשים פרטיים וחברות בלבד. תרומות אלו מסייעות לנו להקנות לחיילים הבודדים המשוחררים כלים שימושיים, לקיים עבורם שלל פעילויות, ולהכין אותם לחיים האזרחיים – החל בהכנה לראיונות עבודה, המשך בהרצאות בנושאי קריירה, תעסוקה ואקדמיה, וכלה בפעילויות העשרה והווי שמחברות את החיילים הבודדים המשוחררים לחבריהם ולמנטורים נוספים. ולממן את ההכשרות לצוותי המנטורים .

התורמים שלנו מגיעים מכל קצווי החברה. החל מאזרחים רבים התורמים לעמותה בהוראת קבע או באופן חד-פעמי, דרך תורמים פרטיים גדולים ועד חברות עסקיות המסייעות במימון מגוון פעילויותינו ואף נוטלות חלק פעיל בעמותה.

דוגמה נפלאה לסיוע משולב מסוג זה הוא חברת סטארט-אפ שלקחה על עצמה לממן מסע שטח לחיילים הבודדים שלנו. יצאנו יחד למדבר, החיילים המשוחררים ועובדי החברה, לשלושה ימים של אהבת הארץ, חיבור אנושי, סדנאות ולינת שטח.

סיוע מקצועי

בנוסף לסיוע הכספי, אנו נעזרים גם באנשי מקצוע מתנדבים משלל עולמות תוכן: עורכי דין, פסיכולוגים, מטפלים ועוד רבים וטובים, שתורמים מזמנם וממרצם כדי לסייע לחיילים הבודדים המשוחררים. מהתמודדות עם חוזי דירה, הסכמי עובד-מעביד ושלל ביורוקרטיות ועד לטיפולים פסיכולוגיים ושיעורים פרטיים לסטודנטים – כל עזרה מתקבלת בברכה.

מדברים עלינו

עמותת מנטור לחיים בתוכנית ״חדשות שישי עם איילה חסון״ בערוץ 10

חדשות שישי | ערוץ 10

עמותת מנטור לחיים בתוכנית ״חדשות שישי עם איילה חסון״ בערוץ 10
לצפיה
כתבה על איתי קנר בעיתון הד הקריות

״האח הגדול״ | עיתון הד הקריות

כתבה על איתי קנר בעיתון
הד הקריות

לקריאה
איתי קנר מתראיין אצל מיקי חיימוביץ׳ בתוכנית ״המערכת״

המערכת | רשת

איתי קנר מתראיין אצל מיקי חיימוביץ׳ בתוכנית ״המערכת״
לצפיה
לעוד כתבות

החיים הם מסע

עמותת "מנטור לחיים" עורכת עם החיילים הבודדים המשוחררים מסעות שטח בארץ ובחו"ל. המסעות, שמתקיימים בארץ מספר פעמים בשנה, משקפים את הרוח וההווי של העמותה. הם מחברים ומגבשים בין החיילים המשוחררים, מטפחים את הציונות והזיקה שלהם לארץ ישראל, ומהווים חלק מהפיתוח האישי ואסטרטגיית החיים שהעמותה מקנה להם.

קרא עוד

מעבירים את זה הלאה

פרויקט ביחד של עמותת מנטור לחיים מחבר בין חיילים בודדים משוחררים לבין ניצולי שואה הגרים בישראל.
הצעירים יכולים להתנדב אישית בבית הניצול, קבוצתית במועדוניות, או נקודתית על פי צורך.

קרא עוד

מהאלבום המשפחתי

לעוד ארועים
מנטור לחיים

לצמוח
איתנו

רוצה להשתתף
לינק

מנטור לחיים

מנטורינג

רוצה להשתתף
לינק

מנטור לחיים

צור קשר

אנחנו כאן
לינק

מנטור לחיים

חדשות
מהשטח

עדכונים וארועים
לינק