כל אדם
צריך מישהו אחד
שיאמין בו
איתי קנר
מזה כעשור, מפעילה עמותת "מנטור לחיים" מערך בן מאות מנטורים בפריסה ארצית, שמלווים חיילים בודדים משוחררים באופן צמוד ורציף למשך חמש שנים ומעלה. העמותה חרטה על דגלה את עיקרון שוויון ההזדמנויות לחיילים משוחררים בודדים.
לדברי איתי, מנהל העמותה, העמותה לא מתכוונת להאט את הקצב: "אנו נמשיך ונפעל עד שכל חייל בודד שמשתחרר מהצבא יזכה למנטור שמסייע לו להשתלב בבטחה בחברה הישראלית".
איך כל זה התחיל?
ב2008, איתי קנר, מייסד עמותת מנטור לחיים כבר היה מוביל בתחום המנטורינג בארץ ובחו"ל. באקראי הוא שמע ג'ינגל ברדיו שדיבר על חיילים בודדים משוחררים. השאלה שמיד קפצה לו: "מי מסייע להם לאחר הצבא? איזו יד מושטת מסייעת להם להשתלב בחברה הישראלית?
כאשר איתי פנה לגורמים במערכת הבטחון, או ארגונים הקשורים לחיילים בודדים, כולם חזרו ואמרו: "אנו לא יודעים מה קורה איתם לאחר הצבא." איתי ביקש מהם להפנות אליו כל חייל בודד, והוא ידאג למנטור עבורו. בשנה הראשונה הוא עשה הכל לבד. פגש, ראיין, את הצעירים, והפגיש אותם עם מנטורים, שהכיר כבר מהתחום שעסק. כאשר הבין כי יש כאן וואקום עצום בחברה הישראלית, הוא החליט לייסד את העמותה בשנת 2010, ולתוכה יצקו את חזונו והמקצועיות שהביא מניסיונו הרב.
החיים הם מסע
עמותת "מנטור לחיים" עורכת עם החיילים הבודדים המשוחררים מסעות שטח בארץ ובחו"ל. המסעות, שמתקיימים בארץ מספר פעמים בשנה, משקפים את הרוח וההווי של העמותה. הם מחברים ומגבשים בין החיילים המשוחררים, מטפחים את הציונות והזיקה שלהם לארץ ישראל, ומהווים חלק מהפיתוח האישי ואסטרטגיית החיים שהעמותה מקנה להם.
צוות העמותה
![איתי-קנר](https://www.mentorforlife.org.il/wp-content/uploads/2019/06/איתי-קנר.jpg)
איתי קנר
מייסד וראש העמותה
![עמי-גוטמן](https://www.mentorforlife.org.il/wp-content/uploads/2019/06/עמי-גוטמן.jpg)
עמי גוטמן
![חגית-כלף שם](https://www.mentorforlife.org.il/wp-content/uploads/2019/06/חגית-כלף.jpg)
חגית כלף
סמנכ"לית תפעול
![גלית-הדן-ממן](https://www.mentorforlife.org.il/wp-content/uploads/2019/06/גלית-הדן-ממן.jpg)
גלית הדרי-ממן
מנהלת תחום מנטורים
![חגית-לוי](https://www.mentorforlife.org.il/wp-content/uploads/2019/06/חגית-לוי.jpg)
חגית לוי
ראש תחום קליטה
![רון-שטרן](https://www.mentorforlife.org.il/wp-content/uploads/2019/06/רון-שטרן.jpg)
רון שטרן
מנהל תחום צעירים
![מאיה-שוסטר](https://www.mentorforlife.org.il/wp-content/uploads/2019/06/מאיה-שוסטר.jpg)
מאיה שוסטר
מנהלת גיוס צעירים
![אפרת-זרי-חיים](https://www.mentorforlife.org.il/wp-content/uploads/2019/06/אפרת-זרי-חיים.jpg)
אפרת זרי חיים
מנהלת קשרי צה"ל
![קרן-לוין](https://www.mentorforlife.org.il/wp-content/uploads/2019/06/קרן-לוין.jpg)
קרן לוין
ראש תחום סוציאלי
![שונית-דקל](https://www.mentorforlife.org.il/wp-content/uploads/2019/06/שונית-דקל.jpg)
שונית דקל
מנהלת שיווק
![יוני-אליצור](https://www.mentorforlife.org.il/wp-content/uploads/2019/06/יוני-אליצור.jpg)
יוני אליצור
מנהל מרכז מידע וטכנולוגיה
אנחנו כאן עבורכם..
![צוות](https://www.mentorforlife.org.il/wp-content/uploads/2019/06/צוות.jpg)
אנחנו כאן.
נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה
כתובת מיקסר – ביתן 2 גני התערוכה – שד' רוקח 101 ת"א
טלפון 077-4448120
דוא"ל info@mentorforlife.org.il