דברו איתנו 077-4448120

מדי יום מתקבלות בעמותה פניות של חיילים בודדים משוחררים נוספים, הזקוקים ליד מושטת ולליווי צמוד, ואשר כבר שמעו על הסיוע שמעניקה העמותה לחיילים בודדים משוחררים אחרים. לאור זאת, אנו מעוניינים להרחיב את היקפי פעילויות העמותה והיעד שלנו הוא להגיע ל-300 קשרים פעילים במהלך השנה הקרובה.  לצורך כך אנחנו נדרשים לבצע תהליכי מיון, הכשרה והדרכה מקיפים, כמו גם לחזק את התשתית הארגונית של העמותה על מנת שנוכל לשמר את איכות העבודה הקיימת גם בהיקפי פעילות גדולים יותר.

 כמו כן קיימות הפעילויות הבאות למנטורים ולמשוחררים בודדים: פעילות חינוך ותרבות, סדנאות מקצועיות, כנסים ואירועים למנטורים, כנסים ואירועים למש"בים. כמו כן, היא כוללת חיזוק התשתית הארגונית בכח אדם רלוונטי, בין היתר: מנהל תחום משוחררים בודדים, מראיינות מקצועיות לקליטת משוחררים בודדים, רכזי מנטורים, ושעות ייעוץ של פסיכולוג מלווה.

כמו כן, לאור מצוקות שונות שנתגלו בקרב החיילים הבודדים, החליטה הנהלת העמותה להפעיל קרן סיוע ייחודית לבודדים המשוחררים – קרן מנטור לחיים, באמצעותה תוכל לסייע במימון הוצאות דחופות וחיוניות לחיילים הבודדים הנזקקים לכך, וזאת על פי קריטריונים שונים שקבעה העמותה. עד כה חילקה העמותה מספר מלגות והיא שואפת לחלק עשרות מלגות נוספות בכל שנה.

 בכוונת הקרן להציע מלגות ב-3 תחומים/מסלולים:

  •  "בית חם" – סיוע בשכר דירה למשך שנה ע"ס 20,000 ₪, על מנת לאפשר לחייל הבודד המשוחרר "לעמוד על הרגליים" בבטחה.
  •  "עתיד מבטיח"- מלגת לימודים ע"ס 10,000 ₪ עבור לימודים אקדמאיים בשנה הראשונה.
  •  "גלגל הצלה"- מלגה בגובה 5,000 ₪ עבור התמודדות אל מול עיקולים, הוצאה לפועל והוצאות לא צפויות עם שחרורם מהצבא.

 אנו קוראים לכם להיות שותפים לחזוננו ולסייע לנו להגשים את מטרתנו וביחד לעזור לחיילים הבודדים המשוחררים.

Back to Top